HAYAT FOLK од денес кодиран

Go down

HAYAT FOLK од денес кодиран Empty HAYAT FOLK од денес кодиран

Пишување by dejanpetrusevski on Сре 17 Окт 2012 - 20:11

HAYAT FOLK од денес кодиран Hayat-10

Од денес Босанскитe програмi Hayat folk и Hayat plus емитуваат кодирано откако на 15 овој месец ја променија фреквенцијата.
кодирањето е во Viaccess 2.5

HAYAT FOLK од денес кодиран New_pi10
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот