Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Go down

Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ Empty Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Пишување by форумџија on Пон 15 Окт 2012 - 18:54

[You must be registered and logged in to see this image.]


Сите го очекувавме пристигнувањето на новиот FOX канал, но веројатно нему ќе му се радуваат единствено корисниците на Total TV, бидејќи ниту еден оператор освен споменатиот не го најави каналот.Еве што стои во најавата на Total TV:

Од понеделник 15. октомври во нашата понуда се наоѓа новиот канал од групата FOX International Channels. FOX е забавен канал, посветен на најдобрите телевизиски серии на денешницата. Новиот FOX канал нуди разноврсна и квалитетна содржина, од најновите и најиновативни серии, се до големите класични хитови. Понудата на жанрови вклучува комедии, драми, научна фантастика, акција, цртани филмови и реалити програми. FOX на гледачите им го донесе првиот анимиран primetime шоу (Симпсонови), првата научно-фантастична серија (Досије Икс), првата акциона серија во реално време (24), првиот талент шоу на новата генерација (Американски идол), првата музичка серија (Glee) и првата зомби апокалипса (Опкружен со мртовци). Гледајте ги премиерите на најдобрите телевизиски серии на каналот FOX, во пакетот Плус


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ Empty Re: Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Пишување by jocokocev on Пон 15 Окт 2012 - 22:15


секогаш имаат најдобар избор и најмногу програми само да си го подобрат квалитетот еве го имам 1 година се е ок само што имаат слаб квалитет
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ Empty Re: Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Пишување by darko on Чет 1 Ное 2012 - 19:30

на кој канал е овој програм кај мене го нема, или па не го познав afro
darko
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ Empty Re: Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 1 Ное 2012 - 20:47

darko напиша:на кој канал е овој програм кај мене го нема, или па не го познав afro

го имаш во пакетот плус, што е со 154 денари доплата.

еве кои канали се моментално
-Pink Music, Pink Family, Eurosport, Eurosport 2, Fishing & Hunting, TV1000, Cinemania, Universal Channel, Fox Crime, Fox Life, Fox Movies, Animal planet, History, Mini Ultra, E!, Discovery ID, MGM, Zone Reality, Zone Romantica, Disney, ESPN America, Ultra, Sport Klub, Sport Klub +, SK Prime, Ginx, Cinestar TV, Cinestar Action & Thriller, Fight Channel, Crime & Investigation, iQS.Life, Comedy Central Extra, SciFi, FOX
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ Empty Re: Новиот канал FOX од денеска само на Тотал ТВ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот