Digitürk (7.0°W) CCW Keys

Go down

Digitürk (7.0°W) CCW Keys Empty Digitürk (7.0°W) CCW Keys

Пишување by форумџија on Пет 12 Окт 2012 - 23:46

EUTELSAT 7A (7.0°E) 11455 V 20050 3/4
Код:

For CCcam & Newcamd (constant cw):
D 0D00:0000C0:044F:00EC:18F8::24FA82A010FE60DE3AF34976A37C5675 ;Bursaspor TV (7.0°E)
D 0D00:0000C0:0451:0069:18F9::ACB6BD4F4A38CDFF187DD76C906A0A04 ;Salonda ne var? (7.0°E)
D 0D00:0000C0:0454:00D0:18FA::FE18CDE328512B14B7CA1091062BCBFC ;Beyaz TV (7.0°E)
D 0D00:0000C0:0455:00D1:18FB::67E43681A92C599E33934F1569956563 ;Kanal B (7.0°E)
D 0D00:0000C0:0457:00E3:18FD::4AD4F51399916620983731000B174567 ;Bugün TV (7.0°E)

For Mgcamd (softcam.kèy):
F 044F18F8 00 24FA82A010FE60DE ;Bursaspor TV (7.0°E)
F 044F18F8 01 3AF34976A37C5675 ;Bursaspor TV (7.0°E)
F 045118F9 00 ACB6BD4F4A38CDFF ;Salonda ne var? (7.0°E)
F 045118F9 01 187DD76C906A0A04 ;Salonda ne var? (7.0°E)
F 045418FA 00 FE18CDE328512B14 ;Beyaz TV (7.0°E)
F 045418FA 01 B7CA1091062BCBFC ;Beyaz TV (7.0°E)
F 045518FB 00 67E43681A92C599E ;Kanal B (7.0°E)
F 045518FB 01 33934F1569956563 ;Kanal B (7.0°E)
F 045718FD 00 4AD4F51399916620 ;Bugün TV (7.0°E)
F 045718FD 01 983731000B174567 ;Bugün TV (7.0°E)допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Digitürk (7.0°W) CCW Keys Empty Re: Digitürk (7.0°W) CCW Keys

Пишување by форумџија on Пет 12 Окт 2012 - 23:46

all down..


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот