Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

да
 
не
 
 
 
Види ги резултатите

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by форумџија on Сре 10 Окт 2012 - 12:17

Поздрав колеги, би ве замолил да учествувате во оваа анкета на нашиот форум така што ке дадете ваш глас.

Да ли сакате да добивате известувања 2-3 пати во неделата на вашиот email, за најновите клучеви, софтвери и останати новости кои се од областа на сателитската ,дигиталната и кабловската телевизија.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by dejanpetrusevski on Сре 10 Окт 2012 - 23:14

да. Јас сум за известувања и на меилот, чекам ужте сега да стигне некое bigg
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by mile on Саб 13 Окт 2012 - 23:30

и јас сум за иако и форумот си го посетувам нее лошо и на меилот
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by mkdboy on Нед 21 Окт 2012 - 20:34

da da moze apsolutno....
mkdboy
mkdboy
активен член
активен член

мислења мислења : 63
поени поени : 80
регистриран на 2012-03-13
заблагодарен заблагодарен : 15

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by mladence on Чет 25 Окт 2012 - 16:57

гласано со да
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by darko on Чет 1 Ное 2012 - 13:46

би било подобро валјда
darko
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by petkovski on Нед 13 Јан 2013 - 21:27

зошто да не :P супер е идејава
petkovski
petkovski
нов член
нов член

мислења мислења : 8
поени поени : 13
регистриран на 2013-01-13
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ? Empty Re: Да ли сте за испракање на известувања на вашиот email ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот