Размена на Free c-line

Go down

Размена на Free c-line Empty Размена на Free c-line

Пишување by odimoski on Пон 8 Окт 2012 - 21:42

Кој е заинтересиран за размена на c-line нека пише ПП со активна линија

Поздрав до сите на форумот
odimoski
odimoski
нов член
нов член

мислења мислења : 16
поени поени : 25
регистриран на 2012-09-30
заблагодарен заблагодарен : 5

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Размена на Free c-line Empty Re: Размена на Free c-line

Пишување by jocokocev on Вто 9 Окт 2012 - 16:13

odimoski напиша:Кој е заинтересиран за размена на c-line нека пише ПП со активна линија

Поздрав до сите на форумот
другар ако знаеш како би можеле да креираме наш кардшеринг сервер помогни некако сите заедно да направиме и да го користиме ке направиме се што треба
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 33
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот