Ангели 4 од 5-ти ноември на Сител телевизија

Go down

Ангели 4 од 5-ти ноември на Сител телевизија Empty Ангели 4 од 5-ти ноември на Сител телевизија

Пишување by форумџија on Пон 8 Окт 2012 - 21:16

Ангели 4 од 5-ти ноември на Сител телевизија 26966510

Месец ноември ќе биде месец за паметење, месец ноември ќе значи радост и возбуда за сите тинејџери, во месец ноември со емитување започнува мегапопуларната серија „Ангели“!

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ официјално потврди дека бараната аргентинска серија ќе почне да се емитува на Сител од 5. ноември. Серијата ќе добие два термина за да и биде достапна на целата млада популација. Чекањето заврши дечки, бидете спокојни и чекајте го денот кога вашите миленици повторно ќе се појават на македонскиот етер, и со песна ќе ги стоплат вашите срца во непредвидливиот ноември!

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот