На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

Go down

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

МРТ 1
 
СИТЕЛ
 
АЛФА ТВ
 
КАНАЛ 5
 
ТЕЛМА
 
24 ВЕСТИ
 
АЛСАТ-М
 
ДРУГА ТВ
 
Не гледам вести, се информирам на интернет
 
 
 
Види ги резултатите

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ? Empty На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 8 Окт 2012 - 10:46

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ? Ги очекувам вашите одговори на анкетата секако и мислења во таа насока, која тв има добра програма, објективни вести (ако има такви ) и сл.
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ? Empty Re: На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

Пишување by форумџија on Пон 8 Окт 2012 - 20:51

обично не гледам вести, едино ако ми е пуштен телевизорот на таа програма па да почнат. Се информирам од порталите и форумите со целосна и поточна информација (не гледам вести, се информирам на интернет- гласано)


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ? Empty Re: На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

Пишување by darko on Чет 1 Ное 2012 - 19:12

во последно време претежно на македонската телевизија, незнам зошто scratch
darko
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ? Empty Re: На која телевизија најчесто гледате ВЕСТИ ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот