Што последно сте надградиле на вашиот компјутер?

Go down

Што последно сте надградиле на вашиот компјутер? Empty Што последно сте надградиле на вашиот компјутер?

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 8 Окт 2012 - 10:40

Значи со што последно сте го надградиле компјутерот?
Моето последно надоградување беше пред неколку месеци графичка 9400gt
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот