проблем со емулатор epsxe

Go down

проблем со емулатор epsxe Empty проблем со емулатор epsxe

Пишување by jocokocev on Саб 6 Окт 2012 - 21:03

имам проблем со емулатор за играње на ps игри на компјутер,кога ке ја стартувам играта ми се отвара порака и ми вели:missing texture extension,знае ли некој во што е проблемот?
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

проблем со емулатор epsxe Empty емулатор за играње PS1 игри на вашиот PC

Пишување by jocokocev on Сре 10 Окт 2012 - 17:33

[You must be registered and logged in to see this link.] 1.7.0.rar
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

проблем со емулатор epsxe Empty Re: проблем со емулатор epsxe

Пишување by форумџија on Сре 10 Окт 2012 - 17:47

го оправи ли проблемот ? big


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

проблем со емулатор epsxe Empty Re: проблем со емулатор epsxe

Пишување by jocokocev on Сре 10 Окт 2012 - 18:13

форумџија напиша:го оправи ли проблемот ? [You must be registered and logged in to see this image.]

средено, фајлов е комплетен се што треба има во него
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

проблем со емулатор epsxe Empty Re: проблем со емулатор epsxe

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот