Hayat 16e tnt sat france

Go down

Hayat 16e tnt sat france Empty Hayat 16e tnt sat france

Пишување by viktorce on Сре 3 Окт 2012 - 14:59

ајде да го скршиме ледот тука на овој форум..
имам за размена
нтв хајат
тнт сат
ски италија
и добри хоп2 карти кој не кочат во никој случај
стабилен севрер со 24/7 онлине
ми треба сериозни соработници со ако не реални бварем да не кочат карти
моментално сум во потрага по нова греце и каналсат франс
Па ајде размената нека почне .

Понуди на пп никако јавно.
viktorce
viktorce
нов член
нов член

мислења мислења : 4
поени поени : 9
регистриран на 2012-10-03
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот