Grand show наскоро на Хрватска телевизија

Go down

Grand show наскоро на Хрватска телевизија Empty Grand show наскоро на Хрватска телевизија

Пишување by форумџија on Сре 3 Окт 2012 - 14:15

Grand show наскоро на Хрватска телевизија Grand10

Иако засега нема сигурна понуда за звезде гранда, една хрватска национална телевизија е во преговори со Саша Попович за откупување на правата за емитување на емисијата Гранд шоу. Засега се преговара само за Грандовиот проект, но не е исклучена можноста и за други емисии.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот