лично наш cardsharing server

Go down

лично наш cardsharing server Empty лично наш cardsharing server

Пишување by jocokocev on Вто 2 Окт 2012 - 11:07

ако некој од членовите има некакво искуство со шеринг би можел со наша заедничка помош да креираме личмо наш сервер кој би го користеле само членовите
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

лично наш cardsharing server Empty Re: лично наш cardsharing server

Пишување by mladence on Чет 25 Окт 2012 - 18:15

ова е добра идеја за форумов и негово ширење би требало да направите нешто вакво за нас членовите bigg

но колку што сум упатен во ова потребни се големи финансии. Ви држам срека...
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

лично наш cardsharing server Empty Re: лично наш cardsharing server

Пишување by petkovski on Вто 15 Јан 2013 - 9:51

добра идеја,само уште да ја оствариме novosti
petkovski
petkovski
нов член
нов член

мислења мислења : 8
поени поени : 13
регистриран на 2013-01-13
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

лично наш cardsharing server Empty Re: лично наш cardsharing server

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот