Канал 5 со директен пренос од црвениот килим

Go down

Канал 5 со директен пренос од црвениот килим Empty Канал 5 со директен пренос од црвениот килим

Пишување by форумџија on Сре 26 Сеп 2012 - 22:32

[You must be registered and logged in to see this image.]

Телевизија Канал 5 утревечер во 20.00 часот ќе се вклучи во живо од црвениот килим поставен за скопската премиера на филмот „Трето полувреме“. Се работи за специјална емисија која на гледачите директно ќе им ја пренесе атмосферата од пред киното Милениум.

„Камери и блицеви на сите страни околу екипата и ѕвездите на филмот... Гледајте не во живо заедно да прославиме и како на даден гол да се радуваме на оваа филмска премиера“, вели спикерот во промото.

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот