линија за шеринг

Go down

линија за шеринг Empty линија за шеринг

Пишување by jocokocev on Вто 25 Сеп 2012 - 16:59

за неколку дена ми истекува шерингот , досега го плакав месечно па еве би можел да побарам помош од форумов за добар и стабилен шеринг комплетно со поддршка со mgcamd зашто него и најмногу го користам,не сум многу упатен во ова али знам дека би можел некако пробно со некои линии некој да ми помогне,поздрав
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 33
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

линија за шеринг Empty Re: линија за шеринг

Пишување by dejanpetrusevski on Саб 29 Сеп 2012 - 10:19

колега еве ставаме на форумов бесплатни фрее ц линии па можеш да пробаш со нив
овие се за денес, пробај со некои од овие
Код:
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 c68art www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 wmbomx www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 gu0k52 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 6ay7e2 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 2hlvck www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 wlkym7 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 7cw327 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 251iae www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 gnqxrv www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 t86sw2 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 0pvwwk www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 l77710 www.Helala.Net
C: freeserversharing.no-ip.org 12000 jr1v29 www.Helala.Net

Код:
C: 78.47.154.36 14000 freefree,1 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,2 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,3 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,4 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,5 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,6 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,7 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,8 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,9 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,10 www.mecccam.com 


USER===freefree,1 ====to===> freefree,200


C: 78.47.154.36 14000 freefree,190 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,191 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,192 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,193 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,194 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,195 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,196 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,197 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,198 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,199 www.mecccam.com 
C: 78.47.154.36 14000 freefree,200 www.mecccam.com
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот