ENTERTAINMENT NASKORO VO NOVO RUVO

Go down

ENTERTAINMENT NASKORO  VO  NOVO  RUVO Empty ENTERTAINMENT NASKORO VO NOVO RUVO

Пишување by sasa on Нед 16 Сеп 2012 - 20:00

ENTERTAINMENT NASKORO VO NOVO RUVO
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ENTERTAINMENT NASKORO  VO  NOVO  RUVO Empty Re: ENTERTAINMENT NASKORO VO NOVO RUVO

Пишување by форумџија on Нед 16 Сеп 2012 - 21:58

SASA во постовите се пишува со мали букви, незнам зошто пишуваш со големи ако има причина наведи ја. Исто така пишувај повеке информации за темата и да има смисла а не како на оваа.
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот