AMOS 4

Go down

AMOS 4 Empty AMOS 4

Пишување by sasa on Нед 16 Сеп 2012 - 19:58

SPACECOM OPERATOR AMOS SATELIT OBJAVI DEKA LANSIRANJETO NA AMOS 4 KE BIDE VO VTORATA POLOVINA NA 2013 GOD
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот