Волците од понеделник на Канал 5 телевизија

Go down

Волците од понеделник на Канал 5 телевизија Empty Волците од понеделник на Канал 5 телевизија

Пишување by dejanpetrusevski on Нед 16 Сеп 2012 - 10:12

Од понеделник (17. септември) нова сезона од „Волците“
[You must be registered and logged in to see this image.]
Канал 5 во понеделник стартуваат со нова телевизиска сезона. Прајм-тајмот им започнува со долгонајавуваната „Ифет“ - 19.00 часот. Веднаш потоа следува „Солзи“ - серијата веќе се емитуваше титлувана, но овој пат ќе ја гледаме со македонска надсинхрнизација. Во 22.00 часот започнува новата сезона од „Долина на волците“.

[You must be registered and logged in to see this link.]
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот