DALI DRZAVNATA BH1 TV KE SE PRIKLUCI KON NOVIOT TEAM-SAT PAKET KE VIDIME VO IDNINA.

Go down

DALI  DRZAVNATA BH1 TV KE  SE  PRIKLUCI  KON  NOVIOT TEAM-SAT PAKET KE  VIDIME  VO  IDNINA. Empty DALI DRZAVNATA BH1 TV KE SE PRIKLUCI KON NOVIOT TEAM-SAT PAKET KE VIDIME VO IDNINA.

Пишување by sasa on Нед 16 Сеп 2012 - 9:54

DALI DRZAVNATA BH1 TV KE SE PRIKLUCI KON NOVIOT TEAM-SAT PAKET KE VIDIME VO IDNINA .
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот