KON KRAJOT NA SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN

Go down

KON KRAJOT   NA  SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN Empty KON KRAJOT NA SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN

Пишување by sasa on Пет 14 Сеп 2012 - 14:02

KON KRAJOT NA SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN KANAL KOJ KE EMITUVA MUZICKI HITOVI OD REGIONOT -MISLAM KLASICNI HITOVI OD BIVSA YU.
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

KON KRAJOT   NA  SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN Empty Re: KON KRAJOT NA SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN

Пишување by форумџија on Пет 14 Сеп 2012 - 15:05

KON KRAJOT   NA  SEPTEMVRI VH1 REGIONALEN Vh1-lo10

да кон крајот на септември треба да започне VH1 каналот на чело со Nikola Jovanović и како што има изјавено ке се емитуваат хитови кои не се емитуваат никаде на друго место
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот