HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Go down

HRT плус престана со работа, ја замени новата  HRT3 Empty HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Пишување by sasa on Пет 14 Сеп 2012 - 13:32

HRT PLUS PRESTANA SO RABOTA JA ZAMENUVA NOVATA HRT3
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

HRT плус престана со работа, ја замени новата  HRT3 Empty Re: HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Пишување by форумџија on Пет 14 Сеп 2012 - 13:45

една добра страна е што ке се емитува преку сателитот eutelsat Hotbird 13 E а дали започна со емитување незнам. И еве сега најново нешто што прочитав е дека до нова година ке стартува и нов тв канал HRTV 4 па да видиме што ке испадне од сето тоа


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

HRT плус престана со работа, ја замени новата  HRT3 Empty Re: HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 17 Сеп 2012 - 19:44

Форумџија и да пуштат уште еден канал дџабе е за нас кои чекаме уште на fta слободни канали. Еве од денес започна HRT3 но одма во награвизион 3 кодирање, bigg дали некој од членовите ја гледа преку сателит и да сподели некои информации
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

HRT плус престана со работа, ја замени новата  HRT3 Empty Re: HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Пишување by jocokocev on Вто 18 Сеп 2012 - 6:09

јас ја гледам имаат некако досадна содржина даваат некои стари филмови што верувам ретко на кој ке му се допагаат,можеби ова е само за почеток верувам дека ке се среди со подобра содржина како што и е веке најавено на нивниот веб сајт
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 33
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

HRT плус престана со работа, ја замени новата  HRT3 Empty Re: HRT плус престана со работа, ја замени новата HRT3

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот