Народна ТВ ке биде на местото на Авала ТВ

Go down

Народна ТВ ке биде на местото на Авала ТВ Empty Народна ТВ ке биде на местото на Авала ТВ

Пишување by sasa on Пет 14 Сеп 2012 - 13:15

NOVATA TELEVIZIJA STO KE SE VIKA NARODNA TV OD SRBIJA KOJA KE JA OTVORA SASA POPOVIK I KE BIDE NA MESTOTO NA AVALA TV KOJA E VO FINANSISKA KRIZA SASA POPOVIK PLANIRA DA JA NAPRAVI EPTEN JAKA ZAEDNO SO ZELJKO MITROVIC SO SOUA PRGRAMI OD PINK TV KE PREIDAT NA TAA TV.


Последната промена е направена од форумџија на Пон 17 Сеп 2012 - 14:01. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : изменет наслов и среден пост)
sasa
sasa
нов член
нов член

мислења мислења : 32
поени поени : 65
години години : 38
регистриран на 2012-09-06
хумор САТЕЛИСТА
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот