True Movies 1 Africa Atlantic Bird 12.5°W

Go down

True Movies 1 Africa Atlantic Bird 12.5°W Empty True Movies 1 Africa Atlantic Bird 12.5°W

Пишување by форумџија on Сре 8 Фед 2012 - 12:48

Atlantic Bird 12.5°W
Name: "True Movies 1 Africa" Provider: "True Movies 1 Africa"
11407, V, 27500
biss :
Код:
52 D6 38 60 8A 34 1F DD


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

True Movies 1 Africa Atlantic Bird 12.5°W Empty Re: True Movies 1 Africa Atlantic Bird 12.5°W

Пишување by форумџија on Пет 10 Фед 2012 - 12:27

овој канал можете да го гледате и на HOTBIRD фреквенција 11 117 V 27 500 кој моментално е слободен (FTA)


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот