Ново промо за „Долина на волците“ на Канал 5

Go down

Ново промо за „Долина на волците“ на Канал 5 Empty Ново промо за „Долина на волците“ на Канал 5

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 10 Сеп 2012 - 20:54

[You must be registered and logged in to see this image.]

Се поблиску сме до почетокот на новата есенска телевизиска сезона. Телевизиите даваат се од себе за да ги најават новите проекти на најдобар можен начин. Во продолжение го гледаме најновото промо за новата сезона на хит серијата „Долина на волците“ што ќе се емитува на Канал 5.

[You must be registered and logged in to see this link.]
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот