помош со subtitle player на дримбокс 800хд

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

помош со subtitle player на дримбокс 800хд

Пишување by jocokocev on Пон 10 Сеп 2012 - 20:22

помош ако може никако неможам да добијам правилен превод или многу касни или многу напред оди,ако може нкој со искуство да ми помогни
avatar
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 31
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот