Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by jocokocev on Пон 10 Сеп 2012 - 20:18

имам слушнато дека постои програма за гледање на било каков видео формат запишан на вашиот хард диск преку дримбокс,постои ли нешто вакво?
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Re: Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 10 Сеп 2012 - 20:26

За било каков формат незнам дали постои програма. Но за гледање на филмови сигурно постои. Да потражам и ке ја најдам
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Re: Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by crnvrv on Чет 20 Дек 2012 - 22:21

Ако не е решено, можам да помогнам
поздрав
crnvrv
crnvrv
нов член
нов член

мислења мислења : 6
поени поени : 12
регистриран на 2012-12-20
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Re: Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 21 Дек 2012 - 13:28

crnvrv напиша:Ако не е решено, можам да помогнам
поздрав

секако колега доколку можеш да помогнеш, добро би било. study
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Re: Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by crnvrv on Пет 21 Дек 2012 - 23:02

Поставив мал туторијал во секцијата туторијали,
Поздрав
crnvrv
crnvrv
нов член
нов член

мислења мислења : 6
поени поени : 12
регистриран на 2012-12-20
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс Empty Re: Гледање на филмови снимени на вашиот тврд диск преку дримбокс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот