Telecom 2A (3.0°E) Formula 1 F1 - Milano

Go down

Telecom 2A (3.0°E) Formula 1 F1 - Milano  Empty Telecom 2A (3.0°E) Formula 1 F1 - Milano

Пишување by форумџија on Саб 8 Сеп 2012 - 13:20

Telecom 2A (3.0°E)

Frequency: 11649 - Pol: H - SR: 12600 - FEC: -

Category: Sport - Formule 1

Transmitted in: MPEG-2

Comments: Formula 1 F1 - Milano(s2

CW: 1A 2B 3C 81 4D 5E 6F 1A


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот