Sport Klub Prime во пакетот на Total TV во Македонија

Go down

Sport Klub Prime во пакетот на  Total TV  во Македонија Empty Sport Klub Prime во пакетот на Total TV во Македонија

Пишување by форумџија on Чет 30 Aвг 2012 - 19:27

Sport Klub Prime во пакетот на  Total TV  во Македонија Total210

Денес втор ден како на корисниците на Тотал тв пакетот во Македонија им е доступен уште еден премиум спортски канал - Sport Klub Prime. Каналот е доступен во SD и HD формат во пакетите Total TV Plus и HD пакетот. На Sport Klub Prime ќе можете да ги следите најатрактивните спорски настани, најактуелните прегледи на фудбалски, кошаркашки и тениски мечеви. Екслузивно следете ги ВО ЖИВО преносите на натпреварите на англиската Premier и шпанската Primere лига во вашиот Тотал ТВ Плус и HD пакет.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот