nasinalna geografija

Go down

nasinalna geografija Empty nasinalna geografija

Пишување by vojo on Пет 3 Фед 2012 - 17:26

NGC 12515 H - 22000 - 5/6 ASTRA @ 19,2°E CCws
CW:
Код:
67B72341BFE4D578082E3A70B487AAE5
avatar
vojo
нов член
нов член

мислења мислења : 10
поени поени : 22
регистриран на 2012-02-03
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот