ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Go down

Ви се допаѓа ли форумот?

Да, прекрасен е.
 
Да, но може да се подобри
 
Тука сум само за корисни информации
 
Не, катастрофа е.
 
 
 
Види ги резултатите

ДОБРЕДОЈДОВТЕ Empty ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Пишување by форумџија on Сре 18 Јан 2012 - 21:53

Тука можете да најдете интересни и корисни информации од областа на сателитските новости.
Исто така овде можете и да поставите прашање доколку имате проблем со што ќе ви помогнат останатите членови на овој форум.
За да можете да пристапите целосно кон овој форум, да ги гледате комплетно сите теми и мислења и да поставувате прашања мора прво да се зачлените регистрирај се, со што се стекнувате како член од оваа заедница и ѓи имате истите привилегии како и другите членови од форумот.

Се надеваме дека ќе одлучите да ни се придрижите во напорите за ширење на точни и корисни информации.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот