RAI CCW

Go down

RAI CCW Empty RAI CCW

Пишување by vojo on Пет 3 Фед 2012 - 17:08

RAI/TivùSat CCWs 11766 V 27500 Hotbird 13°E - CaID:183D - Prov:000000
RAI5 - Sid :0D52 - Pid:1087
- CW:
Код:
B2C0C739E77A97F85C7E12EC59F2932E
RAI3 TGR FVG - Sid:0D4B - Pid:1083
CW:
Код:
29FD557B12654AC15ED55A8DF731EF17
RAI YOYO - Sid :0D66 - Pid :1088
- CW:
Код:
617301D5AE59848BE02E3341C85F835A
avatar
vojo
нов член
нов член

мислења мислења : 10
поени поени : 22
регистриран на 2012-02-03
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

RAI CCW Empty Re: RAI CCW

Пишување by форумџија on Пон 19 Мар 2012 - 14:30

RAI/TivùSat CCWs 13°E 11766 V 27500 Hotbird 13°E - CaID:183D - Prov:000000
RAI5 - Sid :0D52 - Pid:1087
- CW:
Код:
40C2A7A9F7B3116B7BDE439CDF830294
RAI YOYO - Sid :0D66 - Pid :1088
- CW:
Код:
4458E9850AEEF73F4769E7977732EA63
RAI3 TGR FVG - Sid:0D4B - Pid:1083
- CW:
Код:
416692390E56C8FC7C735E4D94DE7A1C
RAI HD
CW:
Код:
772AC364A1353006F7D3D6A01CE3A7A6


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот