Automated Install Script for Ubuntu CCcam Server 2.3.0

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Automated Install Script for Ubuntu CCcam Server 2.3.0

Пишување by форумџија on Сре 22 Aвг 2012 - 11:57

Automated Install Script for Ubuntu Server updated to 2.3.0. this works ok
Attachments
CCcam total package-2.3.0.zip You don't have permission to download attachments.(479 Kb) Downloaded 2 times


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот