Zee tv Hotbird 13°E

Go down

Zee tv Hotbird 13°E Empty Zee tv Hotbird 13°E

Пишување by форумџија on Вто 14 Aвг 2012 - 18:46

Hotbird 13°E
11642 H - 27500 - 3/4

Caid:0608 Ident:000000

Zee Russia: CF E0 B3 62 24 8B EE 9D EB E7 67 39 6E DC D5 EF
Zee TV: 30 BD F2 DF 9F 35 0B DF F4 ED E0 C1 7F 09 04 8C
Zee Cinema: D9 38 5E 6F 86 5A 82 62 17 6F DD 63 56 63 68 21


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Zee tv Hotbird 13°E Empty Re: Zee tv Hotbird 13°E

Пишување by dejanpetrusevski on Пон 20 Aвг 2012 - 19:13

down
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот