TV 1 Bosnia biss кодирање

Go down

TV 1 Bosnia biss кодирање Empty TV 1 Bosnia biss кодирање

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 26 Јан 2012 - 21:40

фреквенција на TV 1 Bosnia 11629 H 2400 3/4 сателит AMOS 4.0°W
начин на кодирање моментално е Biss SID:0008
клуч:
Код:
22 22 22 44 22 22 22 44
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

TV 1 Bosnia biss кодирање Empty Re: TV 1 Bosnia biss кодирање

Пишување by форумџија on Пон 4 Јун 2012 - 14:18

Amos 3 @ 4° West TV 1 (Bosnia)
nova frekvencija: 11129 V 2400 5/6 SID: 000008


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот