AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Вто 8 Јан 2013 - 21:58

Код:
Key06: 7A 8F A2 A5 3E B9 93 43 8D DE 36 AE C3 47 36 70 Next 22-23 GMT

Key08: 7B 57 83 DA AE C6 CD 50 92 A2 9B C5 51 FA 04 CE Active 21-22 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Сре 9 Јан 2013 - 20:44


Код:
Key 06(Fausto 03): F0 40 82 7E 24 A8 72 6C 3D F9 7A 5E 16 EB 55 F3 Active 20-21 GMT
    Key 08(Fausto 04): C0 5D C9 E3 3E 3A 0C 41 F4 E7 F3 F6 A8 D8 67 39 Next 21-22 GMT
допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Пет 11 Јан 2013 - 10:21

Код:
Key 06(Fausto 03): 15 46 A8 08 84 40 8F 80 BF 7A DB E5 B0 06 9B 73 Active 10-11 GMT

Key 08(Fausto 04): 5F 29 C7 0C 2B 38 18 F3 6D E2 D3 DC 5F 1D 82 D9 Next 11-12 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Пет 11 Јан 2013 - 13:50

Key 06(Fausto 03): 39 40 1E 92 D3 B6 6D 36 B8 B9 43 0E 64 D7 77 C2 Next 14-15 GMT

Key 08(Fausto 04): F8 B8 FB 05 25 83 2F 9D 38 F4 B4 22 46 98 88 1A Active 13-14 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Пет 11 Јан 2013 - 17:48

Код:
Key 06(Fausto 03): 72 69 4D BE 45 26 52 19 AF 6E 95 1D C0 D3 A5 E3 Next 18-19 GMT

Key 08(Fausto 04): 36 D4 24 78 D0 6D C4 E5 9D 41 92 16 B3 90 E8 8E Active 17-18 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Саб 12 Јан 2013 - 11:06

Key06: 49 21 1B FD CC CF 9C F6 AD 6F 58 8D B7 96 13 34 Active 10-11 GMT

Key08: AD FE 20 09 08 0F 9A 91 41 82 D9 C0 A5 B8 60 91 Next 11-12 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Саб 12 Јан 2013 - 14:32

Key 06(Fausto 03): EB BB 5D 95 6F 0A 63 85 0C 1C E2 85 4C FB 04 05 Active 14-15 GMT

Код:
Key 08(Fausto 04): 60037D53E921BF47537BB7BF74B3A04C Next 15-16 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Саб 12 Јан 2013 - 17:36

Код:
Key08:BC BA 57 A5 C4 DA F1 3B 3B E7 13 8E 83 A9 B8 49 Active 17-18 GMT

Key06:CA 55 53 CD CB 59 E4 0A B1 12 8F 59 D5 2D 98 05 Next 18-19 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Нед 13 Јан 2013 - 20:17

Key08:1B 93 D4 B7 DF F4 05 3C CF 87 CD 8B 2F 65 9B ED


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by petkovski on Нед 13 Јан 2013 - 21:30

ке можи ли мало објаснување како да го внесам клучов во yumatu ресивер ?
petkovski
petkovski
нов член
нов член

мислења мислења : 8
поени поени : 13
регистриран на 2013-01-13
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by форумџија on Пон 14 Јан 2013 - 17:22

Код:
Key 08(Fausto 04): 41 63 18 3A D9 81 55 FE DD A9 8B B1 46 69 B9 BE Active 17-18 GMT

Key 06(Fausto 03): D0 07 91 D4 57 7E 65 BB C5 12 42 F0 D7 89 98 34 Next 18-19 GMT


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys - Page 2 Empty Re: AL Jazeera(13°E & 7°W) irdeto2 keys

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот