Промена на име/username

Go down

Промена на име/username Empty Промена на име/username

Пишување by форумџија on Пон 23 Jул 2012 - 12:15

Во оваа тема ке се пишува за промена на името/username на членовите.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот