Samaa TV (38.0°E) Biss key

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Samaa TV (38.0°E) Biss key

Пишување by форумџија on Вто 17 Jул 2012 - 18:30

Samaa TV on PakSat 1R @ 38° East (C Band)
4097 V 2530
DVB-S/MPEG-2
(Biss) 000012548AB4500FAдопринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот