feed = Ita Vs Esp (7°E)

Go down

feed = Ita Vs Esp (7°E)  Empty feed = Ita Vs Esp (7°E)

Пишување by форумџија on Саб 14 Jул 2012 - 13:19

Eutelsat W3A (7.0°E)

Frequency: 11056 - Pol: V - SR: 27745

MPEG-2

feed = Ita Vs Esp

found CW: 01 7B FF 7B CA 20 12 FC

feed = Ita Vs Esp

11166 - Pol: H - SR: 13333

found CW: 23 70 00 93 00 00 99 99


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот