Cinema 1 Eutelsat 3C 3.0°E

Go down

Cinema 1 Eutelsat 3C 3.0°E Empty Cinema 1 Eutelsat 3C 3.0°E

Пишување by форумџија on Пет 13 Jул 2012 - 20:09

Cinema 1 12640 V 15000 3/4 Eutelsat 3C (3.0°E) PID:36 Orbit sid:0A8F
biss A7 B4 F1 4C C8 44 33 3F


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот