Sport-1 (Ukraine) Hellas-sat 2 (39E)

Go down

Sport-1 (Ukraine) Hellas-sat 2 (39E) Empty Sport-1 (Ukraine) Hellas-sat 2 (39E)

Пишување by форумџија on Пет 13 Jул 2012 - 20:07

Sport-1 (Ukraine) Hellas-sat 2 (39E)
Frequency 11512 MHz, H 30000 , FEC - 7 / 8 SID/ProviderID: 0008
biss :1A 44 C5 00 B8 D4 38 00


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот