Здраво од мене

Go down

Здраво од мене Empty Здраво од мене

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 20 Јан 2012 - 12:29

Еден голем поздрав до членовите на форумов од мене. Значи јас сум dejan petrusevski :D :D :D хоби ми се сателитските антени,И исто така се надевам дека ке опстане форумов cheers
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by форумџија on Нед 22 Јан 2012 - 12:09

Pozdrav kolega i dobredojde,se nadevame i na tvoja pomos. :)


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by ?????? on Вто 3 Апр 2012 - 15:12

добредојдовме на форумот bounce
Anonymous
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by mladence on Пет 25 Мај 2012 - 13:42

Здраво од мене 936075699 dejan petrusevski
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by zokiuki on Саб 9 Јун 2012 - 22:17

pozdrav i od mene

jas sum zokiuki me interesira kompjuteri i satelitski i shering

pozzz
zokiuki
zokiuki
нов член
нов член

мислења мислења : 2
поени поени : 6
регистриран на 2012-06-09
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by форумџија on Саб 9 Јун 2012 - 23:07

Поздрав zokiuki. Имај пријатен престој Здраво од мене 936075699


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Здраво од мене Empty Re: Здраво од мене

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот