ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Пет 20 Јан 2012 - 12:23

Прво едно големо Добредојде од екипата на форумот за сателитски новости!
Ова претставување е пожелно затоа што вие со вашите информации не информирате за вашите познавања. Исто така вие директно станувате член на заедницата и дружината на форумов. Значи се што е наше е и ваше а се што е ваше може да стане и наше па хостирајте,пишувајте и забавувајте се!
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by vojo on Пет 3 Фед 2012 - 14:13

pozz jas sum vojo i se nadevam deka nesto poveke zaedno ke naucime
avatar
vojo
нов член
нов член

мислења мислења : 10
поени поени : 22
регистриран на 2012-02-03
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Пон 6 Фед 2012 - 15:45

позз војо имај убав престој на mkd-satelite форумот ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ 3607936903


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by bogev4eboy on Чет 12 Апр 2012 - 22:14

zZzz и од мене ...
bogev4eboy
bogev4eboy
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 4
регистриран на 2012-04-12
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by grmo666 on Чет 17 Мај 2012 - 13:04

форумџија напиша:Прво едно големо Добредојде од екипата на форумот за сателитски новости!
Ова претставување е пожелно затоа што вие со вашите информации не информирате за вашите познавања. Исто така вие директно станувате член на заедницата и дружината на форумов. Значи се што е наше е и ваше а се што е ваше може да стане и наше па хостирајте,пишувајте и забавувајте се!


blagodaram ...ja pozdravuvam idejata za makedonski satelitski sajt...samo napred..pozzz
grmo666
grmo666
нов член
нов член

мислења мислења : 2
поени поени : 4
години години : 44
регистриран на 2012-05-17
хумор kakaakaka
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by zokiuki on Сре 13 Јун 2012 - 20:11

pozdrav i od mene zokiuki do site vo ovoj forum
zokiuki
zokiuki
нов член
нов член

мислења мислења : 2
поени поени : 6
регистриран на 2012-06-09
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by mile on Пон 2 Jул 2012 - 11:32

Здраво и од Миле до сите членови на форумов и да се потрудиме да се рашири форуммов за подобри наогања на проблемите
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by VladeHa on Сре 11 Jул 2012 - 16:58

Здраво на сите!
Јас сум Владе и се надевам дека ќе ги размениме нашите искуства и знаења на овај форум.

Поздрав
VladeHa
VladeHa
нов член
нов член

мислења мислења : 13
поени поени : 18
регистриран на 2012-07-10
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Чет 12 Jул 2012 - 8:31

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ 936075699 VladeHa, имај пријатен престој bigg


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 12 Jул 2012 - 11:41

Здраво Владе smil
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by dalibor_vcf on Саб 28 Jул 2012 - 13:10

Zdravo jas sum Dalibor i se nadevam ke se druzime i pomagame :) Pozz do site
dalibor_vcf
dalibor_vcf
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2012-07-28
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Нед 29 Jул 2012 - 18:27

Поздрав Dalibor


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by mile on Пон 30 Jул 2012 - 19:13

dalibor_vcf 1233 добредојде
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by jocokocev on Вто 11 Сеп 2012 - 15:12

поздрав и се најдобро,ни требаше ваков сајт македонски,браво
jocokocev
jocokocev
администратор
администратор

мислења мислења : 89
поени поени : 204
години години : 32
регистриран на 2012-09-09
заблагодарен заблагодарен : 11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Вто 11 Сеп 2012 - 15:15

378246 поздрав и до тебе jocokocev


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by kircata on Вто 13 Ное 2012 - 23:09

Pozdrav do site na forumot, bas ubavo sto imame vakov forum vo Makedonija
kircata
kircata
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2012-10-14
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Сре 14 Ное 2012 - 9:54

kircata напиша:Pozdrav do site na forumot, bas ubavo sto imame vakov forum vo Makedonija

поздрав и добредојде kircata santa


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 15 Ное 2012 - 14:16

имај пријатен престој kirca
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by darko on Саб 17 Ное 2012 - 8:57

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ 936075699 dobredojde na forumot
darko
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by crnvrv on Чет 20 Дек 2012 - 20:38

Здраво на сите, одличен форум затоа се придружувам
crnvrv
crnvrv
нов член
нов член

мислења мислења : 6
поени поени : 12
регистриран на 2012-12-20
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by форумџија on Чет 20 Дек 2012 - 21:10

crnvrv напиша:Здраво на сите, одличен форум затоа се придружувам

да го направиме уште подобар, воедно и добредојде super


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 21 Дек 2012 - 13:52

crnvrv да се дружиме и уживаме bigg ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ 936075699
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by petkovski on Нед 13 Јан 2013 - 21:14

Pozdrav do najdobriot forum od ovaj oblast u makedonija
petkovski
petkovski
нов член
нов член

мислења мислења : 8
поени поени : 13
регистриран на 2013-01-13
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by EK9 on Чет 28 Фед 2013 - 23:44

Здраво и од мене. :)
EK9
EK9
нов член
нов член

мислења мислења : 3
поени поени : 3
регистриран на 2013-02-28
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by nacevski on Пет 15 Мар 2013 - 19:00

Поздрав до сите!
nacevski
nacevski
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
регистриран на 2013-03-15
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ Empty Re: ПРЕТСТАВЕТЕ СЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот