Echolink Settings

Go down

Echolink Settings  Empty Echolink Settings

Пишување by форумџија on Пет 8 Јун 2012 - 13:05

08-06-2012

Chanel list for THETA - MU

ASTRA+HOTBIRD +NILSAT
Attachments
Echolink Settings  Attachment
Chanel list for THETA.zip You don't have permission to download attachments.(108 Kb) Downloaded 1 times
Echolink Settings  Attachment
Chanel list for MU.zip You don't have permission to download attachments.(108 Kb) Downloaded 1 times


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот