UNIVARSAL CHANEL Eutelsat W2A 10E

Go down

UNIVARSAL CHANEL Eutelsat W2A 10E Empty UNIVARSAL CHANEL Eutelsat W2A 10E

Пишување by форумџија on Вто 5 Јун 2012 - 22:10

UNIVARSAL CHANEL
Eutelsat W2A 10E
11166 H 3616 2/3
SID HEX:01F4
BISS

DVB-S2/8PSK
KEY : 6E 19 19 A0 79 24 BC 59


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот