Гледаност на телевизиите

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Гледаност на телевизиите

Пишување by форумџија on Нед 3 Јун 2012 - 23:38

Свои лични претпоставки, јавни анкети, се' што може да помогне да видиме колку и кои телевизии се гледани пишете го овде.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот