Foxlife и Fox Crime ваше мислење ?

Go down

Foxlife и Fox Crime ваше мислење ? Empty Foxlife и Fox Crime ваше мислење ?

Пишување by форумџија on Нед 3 Јун 2012 - 23:31

Fox Life и Fox Crime се телевизиски мрежи кои се емитуваат во повеќе земји во светот и сe едни од најгледанитe во Европа. Филмските канали располагаат со одлични хумористични и крими серии, филмови, тв новели кои ќе може да ги гледате со македонски превод.
Програмата на Fox Life нуди бројни телевизиски серии, теленовели и филмови,од кои најмниогу се комедии и лајф-стајл серии.

Fox Crime се базира на истиот концепт, само што повеќето од сериите се поврзани со криминал, акција, хорор и полициски истражувања.

ваши мислења и впечатоци за каналиве доколку ги гледате ...

[You must be registered and logged in to see this image.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот