ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Go down

ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА Empty ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Пишување by форумџија on Чет 19 Јан 2012 - 14:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА Empty Re: ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Пишување by baccara on Сре 4 Дек 2013 - 23:16

me interesira dali treba poseben LNB za hd resiver deka jas koristam staro LNB 15 godini gledam so nego hd a dali so novoto ke se podobri nesto
baccara
baccara
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
регистриран на 2013-12-04
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА Empty Re: ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Пишување by bronks on Нед 22 Дек 2013 - 11:11

kako ne ...mora da se podobri
bronks
bronks
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
регистриран на 2013-10-30
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА Empty Re: ВИДОВИ НА LNB-a И ПОВЕКЕ LNB-a НА ЕДНА САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот