nemozam da gledam tv

Go down

nemozam da gledam tv Empty nemozam da gledam tv

Пишување by elvis on Чет 26 Апр 2012 - 18:49

zasto nemozamm da glem tv sto treba da imam instalirano???
elvis
elvis
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2012-04-26
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

nemozam da gledam tv Empty Re: nemozam da gledam tv

Пишување by форумџија on Чет 26 Апр 2012 - 20:05

за да ги гледаш програмите треба да имаш инсталирано адобе флеш плеер, и преку мозила пребарувачот работат најдобро, инаку сега се прават преправки на форумот (додавање на популарни канали и од други држави). nemozam da gledam tv 978689722


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот